Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 03-21-2018, 07:01 PM   #1
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Exclamation Pytanie

Witam,
Mam pytanie odnośnie gry, na które nie mogę uzyskać odpowiedzi od moderacji. Mozolnie i kosztownie wbijaliśmy itemy i biżuterię na lvl 90+. Niestety nikt nas nie ostrzegł, że jest to proces nieodwracalny. A ponieważ gra na lvl 90+ stała się nudna, a niskie lvl okazały się szalenie zajmujące a walka na małych jaskiniach dostarcza wielu emocji , moje pytanie brzmi: w jaki sposób mogę przekuć biżuterię w dół? A jeśli nie mogę to może ktoś o tym łaskawie poinformuje. Czekam na odpowiedź od stycznia.
Ciekawią mnie również los planowanego w 2015 roku systemu posiadłości (patrz Update 17.11.2015). Plany zostały porzucone definitywnie? Wtedy mnie nie zachwycił ale dziś perspektywa budowy własnego domku na Frago wydaje się ekscytujaca – w porównaniu do proponowanych nam ostatnio atrakcji.
O plany na najbliższą przyszłość aż boję się pytać, ale ciekawość jest silniejsza od lęku. Więc, jakie plany na najbliższą przyszłość Szanowna Administracjo? Jakieś satyry a może polowanie na zające na wyspie szaleństwa?
Pozdrawiam serdecznie
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off