Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-10-2013, 07:25 AM   #1
Ewa
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 2
Default Błąd nowicjusza w grze,czy można temu zaradzić? Pilna pomoc potrzebna.

Witam, mam problem wynikający z tego,że rozpoczęłam grę intuicyjnie.Nigdy nie grałam w tego typu gry ale z kilku pierwszych minut zrobiły się godziny....I tu problem. Jestem przy 16 lev i odkryłam,że żle rozpoczęłam grę i popełniłam błędy wynikające z pominięcia zadań....przeszłam niepełną "planszę"
Nie mam umiejętności wszystkich "wędrowca"....
Podekscytowana grą zakupiłam trochę szmaragdów i żal mi je tracić, żal zostawić swoją postać w grze i pytam, Czy jest jakaś szansa aby na moim etapie gry nadrobić te zaniedbania? Czy postać w grze da radę się dobrze rozwijać bez tych pominiętych w pierwszej fazie gry elementów? Proszę o pomoc jak z tego wybrnać ?

w zakładce"Osiągnięcia"
mam w "nowicjusz" mam 5/5 zadań ale juz w "klasach" mam "Jestem Magiem" a pominęłam "Wojownika","Kawalerzystę".
Zastanawiam się ,może obrana droga szamana wyklucza wyżej wspomniane klasy ale chyba nie jest tak.
Mam zaliczone zadanie z posiadaniem konia zielonego a białego pominęłam:/
Strasznie pogmatwałam ale teraz wiem trochę charakterze gry i szukam informacji jednak jest może za późno.

Moją uwagę zwrócił "handlarz pieszy", który stoi na Ziemiach Centralnych w okolicach "Fragorka" i nijak do niego nie mogę podejść. Czy to wynika z pominięcia tego handlarza w początkach gry (a teraz czasem jest widoczna) czy to zadanie i handlarz węduje...znika.

Proszę o odpowiedż i cierpliwość
Ewa is offline  
Reply With Quote
Old 08-10-2013, 07:38 AM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Witam,

Proszę się nie przejmować, większość osiągnięć pełni rolę swoistej ozdoby (co prawda niektóre dają zauważalne bonusy, ale nie to). Tego osiągnięcia nie da się zrobić nie resetując klasy kilka razy (opcja dostępna w umiejętnościach za opłatą 10k szmaragdów każdorazowo), więc nie jest to osiągnięcie, które posiadają wszyscy gracze. Po prostu może kiedyś się Pani zdecyduje na zmianę klasy dla przetestowania innej, albo w związku ze wzrostem poziomu i i tak zbliżającą się zmianą sprzętu postanowi Pani zmienić klasę na bardziej odpowiadającą Pani sposobem gry i wtedy zdobędzie kolejne osiągnięcie z tego działu.

Co do handlarza pieszego jest to pewien drobny błąd z Naszej strony i wyraża coś.... czego nie da się znaleźć, ale też nic Pani na tym nie traci

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na wszystkie dręczące Panią pytania

Fragoria Team
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-10-2013, 07:43 AM   #3
Ewa
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 2
Default

Bardzo dziękuję za odpowiedź,szybką i wyczerpującą.Pozdrawiam
Ewa is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off