Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-08-2016, 06:59 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Lightbulb Kilka poprawek

witam
Proponuje wnieść kilka poprawek które poprawią grę, mam na myśli:
-usunięcie tych nowych kamyków z broni co dają ten wir, jak wejdzie ten wir gracz z 9k połozy 17k gracza dodam ze gracz z 9k to 63 lvl a z 17k to 70lvl

-zmniejszenie obrażeń u zaklinaczy ognia, zaklinacz ognia 58lvl 15k ocenka we wszystkich pomarańczach bije po 60k z spopielenia, zaklinacz lodu 70lvl we wszystkich pomarańczach z 19k dodam ze itemki igły tu są bo magia wody i wszystkie rodzaje z bezruchu lvl 2(pomarańcz) bije po 54k
-i oczywiście legenda, może jakoś te ocenki dopasować w jednej grupie dacie od 29k w góre jak to ja dzisiaj miałem a w drugiej 17k max, i proponuje zmienić smok żeby był na 3 minuty ale żeby postacie nie zadawały obrażeń budynkom(to bez sens wpadnie zapałka z 22k nawet i sam rozwali bramy bez smoka w 2 minuty) a te ocenki tak powiedzmy od 7k do 20k na 70lvl chociaż między 7k a 20k to duża różnica z 20k pewnie 7k ma na strzał a wy próbujecie 35k zrównać z 7k
-zmienić efektywność poszczególnych klas na grach, tank z 7k na 43lvl przewyższa w efektywności zaklinacza lodu z 9k który cały czas bije bosa i zapewne zrobił więcej niż ten tank co manę dawał, jakoś wyrównać to bo to samo jest zapałka a zaklinacz ognia, zaklinacz ognia z 6k przebił lodówke z 12k jak był spokojny epik nikt nikogo nie bił

Last edited by NANOOUK; 03-20-2017 at 07:52 AM..
Dark- is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off