Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-06-2013, 03:12 PM   #1
Godlo
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 2
Default Kilka pytań! :)

Witam! Zamierzam grać w Fragorie, ale mam pytanie!

Opłaca się grać, znaczy się gra dużo osób? Na jakim serwerze gra najwięcej. Są w tej grze jakieś instancje, Bossy, gdzie sie chodzi z innymi graczami zabijać? Są jakieś unikatowe przedmioty? Jest wgl dużo przedmiotów?

Pozdrawiam! I dzięki z góry za odp
Godlo is offline  
Reply With Quote
Old 04-12-2013, 09:17 AM   #2
rado199
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 7
Default

Quote:
Originally Posted by Godlo View Post
Witam! Zamierzam grać w Fragorie, ale mam pytanie!

Opłaca się grać, znaczy się gra dużo osób? Na jakim serwerze gra najwięcej. Są w tej grze jakieś instancje, Bossy, gdzie sie chodzi z innymi graczami zabijać? Są jakieś unikatowe przedmioty? Jest wgl dużo przedmiotów?

Pozdrawiam! I dzięki z góry za odp
już odpowiadam na twoje zapytania:
1. opłaca się grać ? na początku tak później nie - ze względu na monotonność
2. na którym serwerze gra najwięcej? na wszystkich gra dużo osób kwestia aktywności
3. czy są instancje? tak
4. czy są bossy? tak
5. chodzi się z innymi graczami? TAK
6. czy są unikatowe przedmioty? TAK
7. czy dużo jest itemków? nie .. każdy lata w tym samym kwestia ulepszenia


Część wpisu usunięto jako kłamliwą - gra Fragoria jest grą darmową, umożliwiającą szybszy rozwój w przypadku zakupu szmaragdów. Wszystkie przedmioty w grze zdobyć można za darmo - tak jak i same szmaragdy.
*ahmed*

Last edited by *ahmed*; 04-12-2013 at 11:24 AM..
rado199 is offline  
Reply With Quote
Old 04-12-2013, 09:45 PM   #3
waron501
Banned
Obraza graczy poważna.
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 8
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Godlo View Post
Witam! Zamierzam grać w Fragorie, ale mam pytanie!

Opłaca się grać, znaczy się gra dużo osób? Na jakim serwerze gra najwięcej. Są w tej grze jakieś instancje, Bossy, gdzie sie chodzi z innymi graczami zabijać? Są jakieś unikatowe przedmioty? Jest wgl dużo przedmiotów?

Pozdrawiam! I dzięki z góry za odp
nie , nie oplaca sie grac w ta ''darmowa'' gre
waron501 is offline  
Reply With Quote
Old 04-15-2013, 07:53 AM   #4
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Waron ta gra może być "darmowa" :0 kwestia tego czy masz na to checi i siły jaj uż tak jedną postać zrobiłem i fajnie na niej wyszłem
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 04-15-2013, 12:49 PM   #5
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by rado199 View Post
już odpowiadam na twoje zapytania:
1. opłaca się grać ? na początku tak później nie - ze względu na monotonność
2. na którym serwerze gra najwięcej? na wszystkich gra dużo osób kwestia aktywności
3. czy są instancje? tak
4. czy są bossy? tak
5. chodzi się z innymi graczami? TAK
6. czy są unikatowe przedmioty? TAK
7. czy dużo jest itemków? nie .. każdy lata w tym samym kwestia ulepszenia


Część wpisu usunięto jako kłamliwą - gra Fragoria jest grą darmową, umożliwiającą szybszy rozwój w przypadku zakupu szmaragdów. Wszystkie przedmioty w grze zdobyć można za darmo - tak jak i same szmaragdy.
*ahmed*


hmmm gram juz w to troche czasu i nie słyszałem żeby tu szmarki dawali za darmo . Jak nikt na serwerze nie kupi szmaragdów to jak zdobyć szmaragdy za darmo ?. Chyba nie myślisz o ankietach za 400 szmarów i 2 godziny robienia potem jeszcze czekanie az przeleja
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2013, 01:24 PM   #6
rado199
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 7
Default

bardzo proszę mi wskazać gdzie napisałem nieprawdę ... i dlaczego twierdzisz ahmed że kłamię ?

proszę o wyjaśnienie zmiany mojego postu .. bo to co napisałeś jest kłamstwem z Twojej strony

czy w instancjach z bossami/zamku/zamku2 wygrywa ten kto długo gra ? czy wygrywa może ten kto wrzucił tysiące złoty ?

ja w grę wwaliłem trochę kasy i z tego mam tylko tyle że wszędzie mówicie że kłamię ... oczerniacie mnie na każdym nadarzającym się kroku ... moje zgłoszenia dotyczące problemów są zamykane bez odpowiedzi ... mimo waszych postów o zadośćuczynieniu nie otrzymuje nic w rekompensacie za Wasze błędy


udowodnij mi że kłamię a nie kasujesz/zmieniasz posty !
rado199 is offline  
Reply With Quote
Old 04-18-2013, 05:17 PM   #7
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Rado neizrozum mnie żle ale ja puki co nie wydałem grosza na gre a i tak pokonuje lepszych od siebie ze smokiem lub bez wicec liczy sę SKILL
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 04-19-2013, 10:30 AM   #8
rado199
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 7
Default

Quote:
Originally Posted by **dawid** View Post
Rado neizrozum mnie żle ale ja puki co nie wydałem grosza na gre a i tak pokonuje lepszych od siebie ze smokiem lub bez wicec liczy sę SKILL
a jaka klasa grasz ? .. na swoim poziomie to ja tez jestem w stanie zabic kazdego ... ale ja pisze ze na bossach jak wejdzie 5osob z 10k oceny przeciw 5osob z 15k oceny to mozna tylko pomarzyc o wygranej
rado199 is offline  
Reply With Quote
Old 04-21-2013, 08:31 AM   #9
waron501
Banned
Obraza graczy poważna.
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 8
Talking

Quote:
Originally Posted by **dawid** View Post
Waron ta gra może być "darmowa" :0 kwestia tego czy masz na to checi i siły jaj uż tak jedną postać zrobiłem i fajnie na niej wyszłem
tak tak
waron501 is offline  
Reply With Quote
Old 04-24-2013, 04:42 PM   #10
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

a jaka klasa grasz ? .. na swoim poziomie to ja tez jestem w stanie zabic kazdego ... ale ja pisze ze na bossach jak wejdzie 5osob z 10k oceny przeciw 5osob z 15k oceny to mozna tylko pomarzyc o wygranej

Rado jak o to ci chodzi to tu masz racje

tak tak

No tak na jedną postać z 70 poziomem juz nie musze szm pokaowac bo znajdzie sie ktos kto butli potrzebuje itd wiec postas sama na sobie zarabie

i wbicie 70 poziomu to latwizna w terażniejszej fragorri pozdro dla kumatych :> lecz teraz np klasa uzdrowiciela czarodziej wbije 70 lvl wykupi sobie zloty set pochodzi na bagna zamki itd i juz jest dość fajnie ubrany. Więc idzie grać bez szm

nie piszemy posta pod postem - proszę o korzystanie z opcji edytuj
*ahmed*

Last edited by *ahmed*; 04-24-2013 at 04:47 PM..
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off