Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Pagrindinis > Klausimai ir atsakymai

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-08-2015, 10:15 PM   #1
tadas
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 5
Default klaida del burtu

jau ne pirma karta pastebiu,kad per pili ir pilis 2,ir kitokius zaidimus mano veikejas meta skilus ne ten kur nurodau ir pns.pvz kai per pilis 2 metuos ant saves angelas sargas,bet uzmetu kazkuriam veikejui kitam.buna kad per pili metu gydima o pats veikejas kazkur bega i sona ir tada meta gydima nors nespaudziu kad begtu.net buna taip kad spaudziu gydit koki veikeja bet jis buna toli nepasiekiamas o skilas kazkurem kitam automatiskai uzsimeta ar net gyvunui.manau taip tikrai neturetu but.
tadas is offline  
Reply With Quote
Old 02-09-2015, 10:28 AM   #2
collollo
Senior Member
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 114
Default

Quote:
Originally Posted by tadas View Post
jau ne pirma karta pastebiu,kad per pili ir pilis 2,ir kitokius zaidimus mano veikejas meta skilus ne ten kur nurodau ir pns.pvz kai per pilis 2 metuos ant saves angelas sargas,bet uzmetu kazkuriam veikejui kitam.buna kad per pili metu gydima o pats veikejas kazkur bega i sona ir tada meta gydima nors nespaudziu kad begtu.net buna taip kad spaudziu gydit koki veikeja bet jis buna toli nepasiekiamas o skilas kazkurem kitam automatiskai uzsimeta ar net gyvunui.manau taip tikrai neturetu but.
Taip buna, jeigu peles kursorius yra uzvestas ant taikaus taikinio, Todel taip ir gaunasi, kad nepavyksta uzmesti burtu ant norimo taikinio. pasiulysiu taikinius rinkti is grupeje esanciu zmoniu ar gyvunu, tada isvenksite tokiu klaidu
collollo is offline  
Reply With Quote
Old 02-09-2015, 05:24 PM   #3
tadas
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 5
Default

Quote:
Originally Posted by collollo View Post
Taip buna, jeigu peles kursorius yra uzvestas ant taikaus taikinio, Todel taip ir gaunasi, kad nepavyksta uzmesti burtu ant norimo taikinio. pasiulysiu taikinius rinkti is grupeje esanciu zmoniu ar gyvunu, tada isvenksite tokiu klaidu

bet as nepazymiu kito veikejo.pvz stoviu pili zaidime vidury ir noriu uzmesti regeneracija,pasirenku is savo surinktos grupes koki veikeja bet jis buna uz pilies ribu.ir jai mesciau ta burta jam ir jo nepasiekia turetu uzsimesti man paciam tas burtas,bet va tame ir beda kad kartais uzsimeta man paciam o kartais isvis kitam zaidejui kurio net nepazymejas.buna ant kokio veikejo drako uzsimeta ar kios grupes nariui,bet ne man.va tokie baeriai buvo ir pili2.begdamas i teleporta visad uzsimetu slapta rezerva ir angela sarga bei regeneracija.bet angelas sargas buna kad uzsimeta isvis kitam klanui,regeneracija taipogi.
tadas is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off