Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 12-22-2014, 03:23 PM   #1
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Thumbs down Event Noworoczny 2015

Czytając opis Eventu Noworocznego bardzo się ucieszyłem z tego co szanowni programiści chcą nam zaproponować. Gry naprawdę super i fajnie się to zapowiada ale.... no właśnie jak w każdym przypadku tej gry jest jedno ale.
Mianowicie rozchodzi się tutaj o przedział leveli.

IV Białe Runo

We Fragorsku (-5 -19) znajdziecie wejście do lokacji Zimowa Opowieść. Będą tam tam 3 przejścia do międzynarodowej lokacji PvP Zimowa Opowieść, po jednym dla każdego z przedziałów lvl.:
- 20- 40
- 41- 60
- 61 - 92
Na całej lokacji co 30 sekund pojawia się Przebiegła koza. Przebiegła koza ma 10 punktów życia, zadaje 0 obrażeń, a po śmierci zawsze upuszcza Białe runo. Jeśli postać ma w torbie białe runo to wypadnie ono przy śmierci postaci.

Wytłumaczcie mi jak osoby mające jedyne postacie na 63 levelu a są takie mają zebrać owe runo i to w liczbie - 10 000 jeśli chcą zdobyć Burzowego smoka lub 5000 jeśli myślą o niebieskiej kozie.
Tak na prawdę nie trzeba znać się na tej grze żeby spostrzec że na tej danej rozgrywce będą się liczyć tylko postacie 81+
Czemu nie zastosowano innego podziału leveli np takiego:

20-30
31-40
41-50
51-60
61-70
71-80
81-92
Było by o wiele sprawiedliwiej w stosunku do słabszych graczy nieinwestujących w grę a i Ci mocniejsi mogli by się wreszcie sprawdzić walcząc w najwyższym przedziale leveli.
Ogólnie sam event bardzo mi się podoba ale jak zwykle.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off