Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-06-2015, 11:48 AM   #1
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default Kilka pytań do administracji 2

Niech Pan nie zamyka tematu jeśli dyskusja na temat treści w nim zawartych nie jest skończona.

Napisał Pan cytuję" Szanowny graczu,

Twoje wypowiedzi nie noszą znamion zrozumienia odpowiedzi moderacji, a niektóre jej fragmenty przeczą znajomości gry - jak choćby uczestnictwo w grze Zamek 2, której 4 lata temu po prostu nie było.

Drugim przykładem jest nieumiejętność rozpoznania smoków jako podstawowej przybocznej "broni", skoro nie ma w grze innych, lepszych chowańców - być może Twój smok nie stanowi większego zagrożenia, sugerują więc pooglądać chowańce innych graczy - choćby na Szlaku Karawan i przekonać się na własnej skórze, czy są one bezużyteczne.

Życzę miłej gry i zamykam ten niestety bezproduktywny potok słów.

PS: każdy moderator - w tym szczególnie supermoderator (np,. Sir Vimes) może i powinien się wypowiedzieć w każdym z dostępnych wątków, który znajduje się na tym Forum. Na drugi raz proszę nie sugerować rzeczy nieprawdziwych, a co więcej, mogących urazić rozmówcę.
__________________
Osservatore

Do pierwszej treści Pańskiej wypowiedzi proszę przeczytać raz jeszcze co napisałem
4. Intensywność pracy programistów jest jak Polska kolej "Nie wiadomo kiedy będzie zmodernizowana ale kiedyś na pewno" Przez cztery lata mojej gry grywalność zamku 2 odkąd dana gra została wprowadzona nie zmieniła się wogóle dalej te same lagi, płynność gry żadna, walka bez sensu jeśli połowę spędza się w podziemiach.

To raczej Pana osoba ma problem z czytaniem ze zrozumieniem nie moja ja grę znam bardzo dobrze i nie omieszkam się stwierdzić że lepiej od nie jednego moderatora.

Co do drugiej części pańskiej wypowiedzi również jest ona nie na miejscu. Odnosi się Pan tutaj do:

Drugim przykładem jest nieumiejętność rozpoznania smoków jako podstawowej przybocznej "broni", skoro nie ma w grze innych, lepszych chowańców - być może Twój smok nie stanowi większego zagrożenia, sugerują więc pooglądać chowańce innych graczy - choćby na Szlaku Karawan i przekonać się na własnej skórze, czy są one bezużyteczne.

Smoki niosą wartość bojową ??? Pytam się jaką? Chyba że mówimy tu o smokach na 93 levelu z wyceną prawie 40 tyś, bo na niskich levelach jest ona żadna. Mogę się jedynie zgodzić z tym że są pomocne w niskich jaskiniach ale też tylko do bicia bosów. W żadnym innym wypadku nie są one wyznacznikiem siły gracza, bo przy dobrze rozbudowanym tzw Polskim Januszu który jest np zaklinaczem smok pada na strzał.

Proszę czytać ze zrozumieniem to co pisze anie pisać bzdur niemających poparcia w argumentach. Zamknął Pan temat bo jest on dla was niewygody i większość graczy która go przejrzała przyznała mi rację. Nie potraficie nic załatwić oprócz tego co konieczne, a żadne inne informację nie wyciekną bo taka jest struktura i hierarchia gry.
Co do Pana Vimsa jeśli będę chciał poznać jego pogląd na temat danej sprawy zaproszę go do dyskusji, ale jeśli tego nie robię to znakiem tego że jego opinia mnie nie interesuje To Pan Panie Oservatore jest najwyższy rangą i to z Panem rozmawiam z nikim innym bo opinia innych niczym się nie będzie różniła od Pańskiej ewentualnie składnią i językiem pisania.
Jeśli poczuł się Pan urażony tym że nie potrafi mi Pan odpowiedzieć rzetelnie na pytanie to bardzo mi przykro i przepraszam za swoją dociekliwość i chęć poznania choć odrobinę więcej prawdy niż jest ona przekazywana od was drogich moderatorów. Obiecuję że na przyszłość moje pytania będą jeszcze bardziej sprecyzowane dzięki czemu unikniemy wspólnie błędów w czytaniu ze zrozumieniem. A teraz pozwoli mi Pan napisać e-mail do administracji gry w którym poproszę ową wspólnotę o odpowiedź na moje pytania w bardziej jasnym świetle niż zostało mi to przedstawione przez Pańską osobę. Pozdrawiam Przemysław Boszczyk
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off