Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-15-2015, 10:33 AM   #1
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default Błędy kolejne błędy

Po wykonaniu pięciu fal grozy i zabiciu mnie przez Bosa zamiast wyrzucić mnie przed jaskinie pozostałem w niej.
http://screenshooter.net/100630835/gertufx
Pozostało mi tylko wyłączyć klienta i zalogować się ponownie, gdy to zrobiłem ujrzałem taki widok:
http://screenshooter.net/100630835/msedxov
Nadal nie mogłem się podnieść szukałem zwłok próbowałem wejść do jaskini na nic, dopiero po trzykrotnym włączeniu wyłączeniu klienta moja postać w końcu się wskrzesiła.
To co w ostatnim czasie się dzieje przekracza już wszelkie granice grywalności biorąc pod uwagę pieniądze jakie gracze ładują efekt jaki proponuje nam fragoria jest tragiczny.
Wyobraźcie sobie bank do którego wpłacacie pieniądze i w którego systemie zaczynają się pojawiać błędy, przelewy nie funkcjonują, karty płatnicze nie płacą, karty bankomatowe nie wypłacają pieniędzy, bank stara się te błędy "naprawiać" a tak naprawdę te błędy maskuje, klienci są zadwoleni bo wszystko wraca do normy na jakiś czas jednak po pewnym okresie znowu się to powtarza lecz tym razem zaczynają ginąć pieniądze, konta są blokowane właściciele tracą cenne obligacje.
Podobnie jest z Fragorią tylko że w bank zaraz by płacił odszkodowanie a tutaj dajecie marne 200 odznak których i tak nie możemy dostać bo wystąpił błąd. W pierwszej kolejności odpowiadają informatycy lub firma informatyczna która nie potrafi naprawić kodu gry a z czasem dodając do niego kolejne głupoty przez co kod się rozsypuje. W drugiej kolejności za błędy odpowiada administracja gry czyli Wy!!! ponieważ to akceptujecie i wprowadzacie na rynek. Tylko że was nie można zaskarżyć i jesteście bezkarni liczy się tylko stan końcowy na miesiąc i żeby konto ze szmarami się zgadzało. Jakiekolwiek próby wpłynięcia na zmianę tego stanu rzeczy kończą się zamknięciem tematu lub głupimi tłumaczeniami ze waszej strony które nie mają podparcia w dowodach. Jest mi przykro że muszę patrzeć na wasza bezradność i to w jaki sposób pracujecie, albo raczej staracie się pracować nie wnosząc nic dosłownie nic aby poprawić grywalność, waszym zadaniem jest "duszenie infomatyków" aby ta grę poprawiali a nie o jestem Pan .... zgłosiłem błąd i jest super wszyscy są zadowoleni.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 02-21-2015, 08:48 PM   #2
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

problemy uwidocznione na zrzutach wynikały z nieprawidłowego działania kodu gry i zostały już naprawione. Przykro nam z powodu tych niedogodności.

Znaki - 200 szt - zostały dodane a ich dystrybucja wymagała przygotowania specjalnego skryptu dla całej społeczności gry, nie tylko w Polsce, więc zajęło to trochę czasu. Niemniej są one skutecznie dodane do sakiewki graczy.

Dziękuję za krytyczne uwagi pod adresem gry, jednak nie mogę się oprzec wrażeniu, że argumenty są "z sufitu" - są efektem emocji.

Sugeruję następnym razem lepszy dobór argumentów lub powstrzymanie się od nieprawdziwych insynuacji.

Polski zespół wie, co należy robić, ma ściśle podzielone role, a hierarchia odpowiedzialności w zespole administracyjnym, jest Ci całkowicie nieznana, co widać wprost z Twoich wypowiedzi. Nie ma w nich krzty prawdy w odniesieniu rzeczywistej struktury organizacyjnej producenta gry. Polski zespół nie nie wprowadza do gry ani nie akceptuje zmian, podobnie jak nie nadzoruje w żadnej formie pracy informatyków.

Fragoria Team.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off