Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-03-2014, 06:46 PM   #1
Pomodoro
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 19
Question Pokój grozy.....wybór kolejnej fali?????

Wybór dowolnej fali po ponownym wejściu jest niemożliwy.

tzn. po zabiciu całej fali np 15, wyjściu i ponownym wejściu ( oczywiście po odczekaniu kary) zaczniemy od fali 16 - nie mamy możliwości wybrania np fali nr 5.
Po skończeniu wszystkich (100) fal zaczyna się ponownie od pierwszej.

Fragoria Team
Ostatnio edytowane przez Sir Vimes ; 02-26-2014 o 08:27 PM.


Szanowna Administracjo - odnośnie cytatu powyżej
dziś weszłam do pokoju grozy, aby kontynuować grę od poziomu 41 ......
jakież było moje zaskoczenie, gdy na fali 41 pojawił się nieoznakowany boss, z którego wypadła nagroda (lol)
...lecz na tym ciekawostek nie koniec.....następnie pojawiła się FALA NR 1 i event zaczął naliczanie od początku......znów biję 1, 2, 3, 4, fale ......i co dalej teraz za każdym razem niespodzianki
Pomodoro is offline  
Reply With Quote
Old 03-05-2014, 11:05 PM   #2
Aeval
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 16
Default pisac nie pisac

o to jest pytanie. Jak widzę temat bez odzewu, no ale miałem podobnie tyle że po ukończeniu 90 fali. Jakież było moje zdziwienie gdy po ponownym wejściu ukazała mi się fala 1 . Kogoś to dziwi? Tak myślałem. Poza tym ktoś się pomylił co do możliwości diamentowego obrońcy w pokoju grozy. Mnie po zabiciu pierwszego moba kończyła się mana, czy ktoś wie jak miałem tłuc następnego? Bzdura! Niewiele pomaga skozystanie ze studni. Zresztą i tak nie miałem okazji spróbować ostatniej dziesiątki bo przy ponownej próbie przejścia tych wszystkich fal zasypiałem z nudów czekając na odświeżenie many. Napisałem..., żeby nie było
Aeval is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off