Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-19-2017, 07:21 AM   #1
Shadow
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2017
Posts: 2
Default Event loch strzygi bugii ??????

Witam wczoraj spotkała mnie nie miła sytuacja a mianowice byłem w lochu strzygi zmarnowałem 50 tyś szmarek na olej i zgadnijcie co mnie spotkało nie było przejścia na 2 poziom a dokładniej nie było widać teleportu kiedyś jak byłem to normalnie widziałem teleport a teraz ? nic a nic muszę dobiegnąć do końca śćianki żeby sprawdzić czy jest teleport bo go nie widać !!!!!!!!!! przez to tracę czas i pieniądze (szmaragdy) i ja się pytam czy ktoś mi zwróci coś za tego buga ??? a 2 sprawa jest odnośnie nagrody która może a nie musi wypaść czyli 500k szmarek pytałem się wiele ludzi i to nie tylko na polskich serwerach i wiecie co nikt jeszcze nie zdobył szmarek ani znaczek księcia ciekawe !!!!!!
Pytam się administracji i moderacji czy to jest normalne że nie widać teleportu czy nie bo moim zdaniem to jest bug proszę o pomoc
Shadow is offline  
Reply With Quote
Old 08-19-2017, 12:18 PM   #2
pogi83
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2016
Posts: 26
Default

ja odpowiem Ci jasno mialem tz robilem mapi sam evento zeby mi szlo latwiej ale niestety sa poziomy bez teleportu czego nie opisali sa losowe teleporty jak przeniesie Cie w dobre miejsce trafisz do teleportu tak bylo ostatnio z mapo na 2 poziomie losowa teleprtacja i jestes powodzenia
pogi83 is offline  
Reply With Quote
Old 08-19-2017, 06:12 PM   #3
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Przyjrzymy się temu problemowi i napiszę póżniej coś bardziej konkretnego, bo nie słyszeliśmy o większej ilości takiej przypadków.

@ Shadow - proszę o zgłoszenie się, jeśli posiadasz jakieś SS dokumentujące to zdarzenie, do kogoś moderacji na grze; być może uda się wyrównać straty, jeśli błąd zostanie potwierdzony.
__________________
Osservatore

Last edited by Osservatore; 08-19-2017 at 06:22 PM..
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 08-19-2017, 06:24 PM   #4
Shadow
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2017
Posts: 2
Default

Quote:
Originally Posted by Osservatore View Post
Przyjrzymy się temu problemowi i napiszę póżniej coś bardziej konkretnego, bo nie słyszeliśmy o większej ilości takiej przypadków.

@ Shadow - proszę o zgłoszenie się, jeśli posiadasz jakieś SS dokumentujące to zdarzenie, do kogoś moderacji na grze; być może uda się wyrównać straty, jeśli błąd zostanie potwierdzony.


SS nie posiadem jak byłem w lochu ale posiadam ss z płatnościami a administracja w logach może sprawdzić gdzie byłem i o jakiej godzinie itd orientacyjnie mogę podać czas mogę podać datę godzinę o której byłem postać itd ss nie robiłem bo myślałem że to normalne ale jednak tak nie jest
Shadow is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off