Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-06-2013, 07:06 PM   #1
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default eliksiry doswiadczenia dla malego chowanca

Klikanie ich mimo ze teraz juz jest troszke mniej uciazliwe jak kiedys gdy dawaly o wiele mniej doswiadczenia dla chowancow, jest nadal bardzo nudne i monotonne, wszczegolnosci ekspienie nimi poteznych smokow wymaga na prawde anielskiej cierpliwosci i powoduje totalne odmozdzenie, nawet zeby je sie co sekunde kilkalo to i tak by zajelo sporo czasu, a co minute to masakra, wiec moim pomyslem jest to zeby uzywanie ich co minute przypisac do chowanca zeby sie dalo nimi ekspic na jednej postaci pare petow na raz zawsze to by jakos przyspieszlo oczekiwanie na klikniecie na innym pecie zeby w tym czasie sie dalo kliknac innego albo najlepiej pare innych chociaz najlepszym rozwiazaniem by bylo zrobienie tego potka co sekunde nie wiem czemu zrobiono je co minute, gra ma sprawiac frajde a nie zniechecac wlasnie takim czyms, a i tak nic by na tym nie stracili tworcy jedynie by gracze zyskali duzo czasu w ktorym by mogli sobie na przyklad sie pobawic na karawanie
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 05-07-2013, 05:50 AM   #2
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Pomysł fajny mi expienie pot. smoka zajeło ok. 4 dni ;/. Ale można było by wprowadzić niebieskie potki dla peta które były by 2razy lepsze od zielonych. Bo są tylko zielone i złote a można było by dodać niebieskie. Pomysł mi sie podoba i napewno nie raz zabawie sie z tobą w berka na szlaku
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 11-15-2013, 08:55 PM   #3
Materro
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 2
Default

Pomysł nawet, nawet lecz zauważcie jedno:
Gdyby były potki co sekunde każdy nabił by smoku 11 poziom w jeden dzień...
Gra może i ma sprawiać jak Refaim to ujął "frajdę" ale nie ma nic tak łatwo.
Co do niebieskich potek to popieram :-)
Materro is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off