Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-20-2017, 09:02 PM   #11
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

W odpowiedzi:

- wersja błysnęła, ale nie była to odpowiedź ostateczna i zapominamy o niej.
- tak, nowe kamienie są nowym celem dla wielu graczy, rozumiem, że Ty akurat nie widzisz w nich nic ciekawego, ale wielu innych graczy i owszem,
- komentarz o 1 000 szmaragdów odbieram jako żart


Życzę miłej gry i proszę pisać do woli
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 08-21-2017, 07:30 AM   #12
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Skorzystam, skoro Pan zachęca
Nie wiem dlaczego uznał Pan, że nie dostrzegam nic ciekawego w nowych kamieniach. One są naprawdę interesujące, szczególnie ich cena. W wolnej chwili (w grze niewiele się dzieje, mam sporo czasu czekając aż "odpalą" czołgi lub inna kikikomra) pozwoliłam sobie na małe wyliczenie, pewnie niedokładne. Uzyskanie kompletu nowych kamieni to wydatek ponad 66 mln szmaragdów (na same kamienie typu hart, intel). Przy pożyczce udzielonej do administracji (wiem, wiem, Pan nazywa to promocją) w wysokości 380% i odrobinie szczęścia i dodatkowym bonusie 100 - 125 % ze szmaragdowego szczęścia mogę wydać ok. 2200 Euro, czyli 8 400 PLN i już (obliczenia średnio dokładne) Dzięki Butcher za złapanie błędu!. Zakładając, że jestem oszczędna i cierpliwa, mogę zdobyć je za darmo, przy odrobinie szczęścia, jeśli codziennie wypadną mi 3 kamyki ze skrzynki sojuszowej po 709 dniach będę miała jeden pomarańczowy kamień - pełnia szczęścia.
Ciągle waham się, którą opcję wybrać tym razem... Tylko co ze starymi kamykami?

Komentarz o szmaragdach to nie żart, to to sarkazm...

Przykro mi to pisać, ale Pan nie ma racji, rację ma Pogi - ludzie rezygnują z gry... Pan najwyraźniej przespał wielką migrację.

Moje bicie piany na forum, nie dotyczy już "dobrej zmiany" jaką nas poczęstowano, bo ona jest na 99% nieodwracalna. Proszę obiektywnie spojrzeć na to co Pan robi. Z podziwu godnym zaangażowaniem broni Pan jako jedyny moderator "twarzy firmy" a ta firma twarz straciła, czy Pan też musi? Lekceważenie naszych uwag, unikanie jasnych odpowiedzi, umniejszanie znaczenia tego co się stało. Czasem lepiej nie napisać nic, jak inni moderatorzy...

Last edited by NANOOUK; 08-21-2017 at 07:46 PM.. Reason: edycja techniczna
Rumcela is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off