Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-21-2013, 12:12 PM   #1
rado199
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 7
Thumbs up Propozycja zmian we Fragorii

moim zdaniem zapomnij ... jak co kolwiek się w grze zmieni to tylko nowe itemki dla 80+ ...
ja od roku czekam aż dodadzą nowe lokacje do walki dla niższych lvl .. ze urozmaicą monotonną grę na niższych lvl .. zresztą wbijesz 86lvl i co dalej ? nic ...

tej grze potrzeba:
- rozszerzyć mapkę (nowe lokacje do xpienia dla 70tek - mało xpa ale żeby lvl szedł do góry a nie tylko za szmaragdy)
- dodać opcję wystawiania ofert KUPNA na aukcji ... tj powinny być wszystkie możliwe itemki w zakładce ...i Ty wybierasz czego poszukujesz i wypisujesz co możesz dać za to .. jeżeli ktoś ma to dochodzi do handlu ...
- możliwość przenoszenia itemków między postaciami w ramach 1konta
- dodać bossy na tak zwaną SOLO INSTANCJE , tj. ja sam się zapisuje i sam bije bossa , mam za to np 2itemki fioletowe znaki itp itd.. a nie grupa i do tego sh1t nagrody
- możliwość handlu między serwerami
lub
- połączenie polskich 6serwerów w 2 maks 3
rado199 is offline  
Reply With Quote
Old 03-21-2013, 03:51 PM   #2
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Hmmm jak dla mnie spoczko tylko zerto nei przejdzie ponieważ gdyby 70 mogły spokojnie expić a nie za szmaragdy to firma by nei miała dochodów
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 03-21-2013, 04:52 PM   #3
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

co ty gadasz wiesz jakie larum by sie podnioslo od tych co najwieksza kase wladowali w gre ze teraz za darmo mozna wbijac lvl nie przejdzie mozliwosc expienia powyzej 70 za wyjatkiem butli

polaczenie serwerow masakra wiesz co bedzie sie dzialo przecierz polacy najlepiej jakby grali na serv np ruskich nienieckich likwidacja polskich nie bylo by naszej polskiej zawisci
cypass is offline  
Reply With Quote
Old 07-13-2013, 06:15 AM   #4
Damiix
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 31
Thumbs up

Ogólnie pomysł spx ale to połączenie serwerów mi nie pasuje ponieważ w gold jaskini już ciężko się surke zbiera a co dopiero jak dojdzie inny serwer ale inne pomysły popieram
__________________
Główna postać: Damiix
Lv: 70
Klasa: Szlachetny obrońca
Gildia: WAR
Ocena reczy: 7700+

Chowaniec: Potężny Smok(GR 7-11)
Imie: Cedrik
Lv:70
Ocena rzeczy: 8000+

Server:Pol3(Podlasie)
Damiix is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off