Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-04-2013, 03:49 PM   #1
Anderv
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 2
Default Ukash

Witam proponuje aby wprowadzono możliwość płacenia w PLN w kuponach przedpłatnych ukash .
bo niestety ukash nie przewalutowuje a niby jest taka opcja i niestety jestem teraz stratny i kupon i bonus a tanio nie bylo a chyba administratorom powinno zalerzec na tym aby nie bylo takich problemow wiecej
Anderv is offline  
Reply With Quote
Old 09-05-2013, 06:56 AM   #2
Komornik*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11
Default

Dobrze Mowisz ;-) Ja Mieszkam w Esp. i jest euro i jest bardzo ciezko zaladowac bo gram na polskim serwie. Ale jak zaladuje szmarek to nie mam na Koncie :-(
Komornik* is offline  
Reply With Quote
Old 09-05-2013, 03:34 PM   #3
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Komornik* View Post
Dobrze Mowisz ;-) Ja Mieszkam w Esp. i jest euro i jest bardzo ciezko zaladowac bo gram na polskim serwie. Ale jak zaladuje szmarek to nie mam na Koncie :-(
http://screenshooter.net/7475562/jduleic mobile pay + ;P
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Old 09-05-2013, 07:53 PM   #4
Komornik*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11
Default

Tak tylko to jest a Sms i to jet Lipton :-/ tez juz razy mialem w plecy z kasa i bez szmarek :-D
Komornik* is offline  
Reply With Quote
Old 09-05-2013, 08:35 PM   #5
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Komornik* View Post
Tak tylko to jest a Sms i to jet Lipton :-/ tez juz razy mialem w plecy z kasa i bez szmarek :-D
ja zawsze uzywam mobile pay + , tylko 1 raz , w swieta bozego narodzenia nie dostalem szmarek ( do teraz ) ale jak chcesz ;P
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Old 09-06-2013, 09:20 PM   #6
Anderv
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 2
Default

Niechodzi mi o zalenie sie innych tylko o to aby ludzie odpowiadajacy za wplaty itd. udostepnili mozliwosc platnosci w polskiej walucie wkoncu to polski serwer wiec niech bedzie polska waluta pozatym oni na tym zyskaja a ja bede chetniej kupywac szmary bo niebede miec z tym problermu a jak jest jak teraz to na sama mysl mi sie odechciewa grac a administratorom gry powinno zalezec na tym aby bylo wiecej graczy i kupywali szmarki wiec niech im to umozliwia w wygodny sposob platnosci na kupony przedplatne
ps. nie czepiac sie ortografii itd. skoro nikomu sie niechce zrobic wygodnej metody platnosci to mi sie niechce pisac prawidolwo
Anderv is offline  
Reply With Quote
Old 09-06-2013, 10:16 PM   #7
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by Komornik* View Post
Tak tylko to jest a Sms i to jet Lipton :-/ tez juz razy mialem w plecy z kasa i bez szmarek :-D

Każdy problem z realizacją zakupów szmaragdów (wydałem pieniądze, ale nie dostałem szmaragdów) proszę zgłaszać do moderacji.

pozdrawiam
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off