Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-15-2013, 06:41 PM   #21
Wesper
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

No właśnie ja mam pytanie.


Czy ktoś nam zrekompensuje niemożliwość zakupienia kozłów?? Dlaczego klienci gg mają być poszkodowani i mieć promocję dzień krócej (o ile ktoś się ogarnie i naprawi błąd bo może wcale nie będą mieć takiej możliwości).
__________________
Nie czytaj mojego podpisu bo zawołam tatę TAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wesper is offline  
Old 04-15-2013, 07:49 PM   #22
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Szanowni Gracze,

wątek ten dotyczy problemów z logowaniem przez GG, a rozmowa zeszła na zupełnie inny temat.
Kwestia logowania został już wyczerpująca przez nas opisana - czekamy na naprawę ze strony GG. Jak tylko będziemy mieć nowe informację - zamieścimy je na forum lub podamy na czatach reklamowych na wszystkich serwerach.
Bardzo proszę o zakończenie bezsensownej dyskusji - to nie off-topic. W przeciwnym razie zamkniemy ten temat.

pozdrawiam
*ahmed* is offline  
Old 04-15-2013, 08:06 PM   #23
madFerret
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

fakt dyskusja moze troche zeszla troche z glownego tematu jednak czy jest bezsensowna? patrzac jak sie traktuje nawet teraz graczy to wlos deba staje. najlepiej pogrozic palcem i zamkac temat bo jest niewygodny padly pytania na ktore jak zwykle ciezko uzyskac odpowiedz ale nie winimy bynajmniej poslancow. z drugiej jednak strony czy bioracy w dyskusji sa palcem robieni wedlug Pana? nie wydaje mi sie. Ja pytam dlaczego gracze bez " sloneczka" badz bez znajomosci, nie moga sie starac o przeniesienie swoich kont na zwyklego klienta, i jeszcze raz prosze o nie mydlenie oczu ze sie nie da . wielu graczom z dobrymi( wypracowanymi czasem i zlotowkami kontami ) taka opcja poprostu powinna być udostepniona! i wtedy nie bylo by tego calego krzyku gdy cos sie posypie z glupim gg
madFerret is offline  
Old 04-15-2013, 08:13 PM   #24
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Quote:
Originally Posted by madFerret View Post
(...) Ja pytam dlaczego gracze bez " sloneczka" badz bez znajomosci, nie moga sie starac o przeniesienie swoich kont na zwyklego klienta, i jeszcze raz prosze o nie mydlenie oczu ze sie nie da . wielu graczom z dobrymi( wypracowanymi czasem i zlotowkami kontami ) taka opcja poprostu powinna być udostepniona! i wtedy nie bylo by tego calego krzyku gdy cos sie posypie z glupim gg
Temat ten niejednokrotnie wałkowany już był na starym forum:
Nie ma takiej możliwości, bo nie pozwala na to umowa zawarta między wydawcą Fragorii, a firmą GG - czy tak ciężko to zrozumieć?
W normalnym świecie umowy zawierane są po to, żeby je przestrzegać i za ich zerwanie/złamanie grożą bardzo poważne kary finansowe, że o utracie zaufania na rynku nie wspomnę. Dlatego też po raz ostatni napiszę, iż na dzień dzisiejszy nie ma możliwości przeniesienia kont z GG na www.
*ahmed* is offline  
Old 04-15-2013, 08:17 PM   #25
Krris
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 13
Default

Quote:
Originally Posted by madFerret View Post
fakt dyskusja moze troche zeszla troche z glownego tematu jednak czy jest bezsensowna? patrzac jak sie traktuje nawet teraz graczy to wlos deba staje. najlepiej pogrozic palcem i zamkac temat bo jest niewygodny padly pytania na ktore jak zwykle ciezko uzyskac odpowiedz ale nie winimy bynajmniej poslancow. z drugiej jednak strony czy bioracy w dyskusji sa palcem robieni wedlug Pana? nie wydaje mi sie. Ja pytam dlaczego gracze bez " sloneczka" badz bez znajomosci, nie moga sie starac o przeniesienie swoich kont na zwyklego klienta, i jeszcze raz prosze o nie mydlenie oczu ze sie nie da . wielu graczom z dobrymi( wypracowanymi czasem i zlotowkami kontami ) taka opcja poprostu powinna być udostepniona! i wtedy nie bylo by tego calego krzyku gdy cos sie posypie z glupim gg
nawet raz byla mowa o tym ze maja zrobic mozliwosc przejscia z gg na klienta ale bardzo szybko zmieniono zdanie (bo sie nie oplacalo) i zamydlono oczy wiec sie nie dziw ze teraz sa takie odpowiedzi
Krris is offline  
Old 04-15-2013, 08:25 PM   #26
madFerret
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

to ja jeszcze zapytam tak ; czy brak dostepu do gry uzytkownikom gg nie jest lamaniem umowy przez gg?? a skoro tak...a wydaje mi sie ze tak..to producent powinien miec wlasnie podstawe do tego by moc wycofac sie z takiej umowy gdyz gg nie spelnia wymagan jak mi sie wydaje i fragoria sama sobie tym szkodzi tracac klientow. jesli cos takiego nie jest podstawa do zerwania umowy to chyba prawnikow (ktorzy zgodzili sie podpisac taka umowe) maja z dyplomami kupionymi na pierwszym lepszym bazarze. to jest jawna KPINA
Ale ok...koncze tez ta jalowa dyskusje. wniosek jest tylko jeden; chcesz miec konto przeniesione startuj na moderatora
madFerret is offline  
Old 04-15-2013, 09:25 PM   #27
Jagyar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

gracze ktorzy graja przez gg zawsze sa w d... bici tak bylo jest i pewnie bedzie ,Czy mozna cos z tym zrobic?
Jagyar is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off