Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-08-2013, 01:36 PM   #1
Damiix
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 31
Question Teleporty

Słyszałem że w północnych miały wczoraj wejść tp i jeszcze dziś ich nie widać można wiedzieć gdzie będą i w jaki wioskach???
__________________
Główna postać: Damiix
Lv: 70
Klasa: Szlachetny obrońca
Gildia: WAR
Ocena reczy: 7700+

Chowaniec: Potężny Smok(GR 7-11)
Imie: Cedrik
Lv:70
Ocena rzeczy: 8000+

Server:Pol3(Podlasie)
Damiix is offline  
Reply With Quote
Old 10-08-2013, 04:54 PM   #2
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

W dniu wczorajszym nie miały być wprowadzone nowe kamienie teleportacyjne. Po raz kolejny ktoś wprowadza graczy w błąd rozsiewając wyssane z palca informacje.
Kamienie mają zostać wprowadzone wraz z najbliższym update, o dacie którego poinformujemy Was na forum.
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 10-08-2013, 07:34 PM   #3
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A jak myslisz szanowny panie SuperModzie dlaczego tyle plotek krazy? Bo taka jest wasza informacja !! Skad powiedz mi gracze wiedza o jakichs nowych teleportach? Dlaczego wiadomosc o nowych kamieniach nie jest podana na forum? Podobno rowniez wznowione sa wojny sojuszowe. Czy gdzies jest o tym informacja? Czy wszystkiego trzeba sie dowiadywac wlasnie z szemranych plotek?
Proponuje zablokowac ploty wyplywajace wlasnie od was - "widzacych wiecej"/(*sarkazm), albo rzetelnie informowac na forum o tym co sie w grze dzieje .
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 10-09-2013, 09:06 AM   #4
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Quote:
Originally Posted by Hiob View Post
.... Podobno rowniez wznowione sa wojny sojuszowe....
No szczerze to nigdy te wojny nie były zablokowane , wiec nie wiem skąd masz takie informacje o wznowieniu. Nie chcę sugerować ale może wynika to z nieznajomości systemu wojen oraz zasad aukcji.
Pozdrawiam
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 10-11-2013, 01:37 PM   #5
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Pewnie masz rację co do mojej niewiedzy na temat wojen sojuszowych, prowadzenia aukcji, wykupu, czasow aukcji i licytacji - bo przeciez zawsze dzialaly bezblednie :P.
Całe szczescie rowniez ze wiedza o bugach np. tych po "updatowych" , tych malenkich i tych epokowych , ktore maja znaczenie dla calej spolecznosci Fragorii wynika tylko i wylacznie z mojej nieznajomosci gry Czas mnie juz zmienic lekarza ;p
uffff od razu gra mi sie lepiej
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off