Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-26-2016, 08:59 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Thumbs down Klasy

Witam

W tym wątku chciał bym poruszyć kwestie klas, moim zdaniem cały czas są ulepszane klasy które już są dominujące,a ciekaw jestem kto pamięta o klasach takich jak rycerz czy szpieg, walczę z tymi klasami na karawanie, 70lvl-em jestem w stanie ubić szpiega 88lvl z ocenką 18k no proszę Was, cały czas były i nadal są dominującymi klasami Strzelec i Czarodziej, i nie dawno doszedł Zielarz, który z ocenka 15k jest w stanie utrzymać się przy berserku z 24k ocenki wiele można by tutaj wytykać błędów ale zwracam uwagę na te najważniejsze według mnie

Liczę na większy odzew niż w poprzednich wątkach w którym brały trzy może cztery osoby
Dark- is offline  
Reply With Quote
Old 01-27-2016, 03:43 PM   #2
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

a mnie już się nawet gadać nie chce o rycerzu ... np. rycerzu walczącym nożykiem (czas ataku) - jest po tym updacie dwukrotnie w dupie, bo nie dość że nie może drugiego nożyka/tarczy założyć , to jeszcze nawet nie ma co gasić ale to juź standard w balansie postaci ...

no ale cóż ......... są tacy co dalej będą płacić za genialne zmiany
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 01-27-2016, 06:57 PM   #3
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default

o zaklinaczu lodu już nic nie chce mówić, zaklinacz ognia ocenka 6,7k spala 13k ocenki z 94k hp(pomarańcz elka), kolejna klasa do poprawki to berserk, stanie plecami do kogoś i już wachlarz ani żadna inna umiejętność nie wejdzie w przeciwnika, ale to tylko do poprawki, ale jak znam fragorie, teraz będą robić zielarzy, zaklinaczy ognia i czarodziejów bo zapewne mają z tego najlepszy zysk, poza tym w co innego kasę pakowałem a co innego mam, kupiłem kota w worku, kasę pakowałem w zaklinacza lodu, który coś kiedyś znaczył, a teraz zaklinacz lodu 13k ze strzelcem 9k nie ma szans...

Ps. nie spodziewałem się takiego odzewu...macie racje przykulcie ogonki, pakujcie kasę, a administracja nadal będzie psuła grę.... w sumie nie da się zepsuć czegoś co jest popsute...
Dark- is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off