Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-05-2016, 09:25 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Thumbs up Miało być lepiej

Proponuje
-żeby wchłanianie obrażeń fizycznych nie spadało u zaklinaczy
-troszkę zmniejszenie obrażeń strzelcowi (zaklinacz lodu 16k przy strzelcu 12k pada jak ta przysłowiowa szmata... dodam że strzelec ma 63lvl)
-podwyższenie obrażeń zaklinacza lodu lub dodanie okresówek ponieważ zaklinacz ognia bije z taką samą siłą jak i lodu a rozmawiałem z modkiem zaklinacz lodu na ino raz a zapałka powoli pali (a w tej chwili zaklinacz ognia bije x3 więcej niż zapałka)
-potki hp, na 20 lvl 25k jak i 40k to stanowczo za dużo
-przechwycenie, może tu mi wyjaśnicie jak to działa, dałem fiolet książkę przeładowanie co 5 sek. rzucam ale nie łapie oczywiście bo bonus się załącza jaki sens tego ze masz fiolet przeładowanie co 5sek jak i tak możesz rzucić co 10sek logika...
-zmniejszyli szybkość strzelcą (berserk szybkość postaci 60% z lustrzanek i nie może dogonić strzelca na 70lvl z potką mobilki) to co ma powiedzieć zaklinacz czy inne klasy
-oraz wprowadzenie jakiejś nowej gry pvp za którą chociaż jakąś surkę by sie dostawało czy coś innego żeby zachęcić do udziału, bo teraz gry pvp upadły jedyne co odpala to legenda ale ta legenda jest 2 dni w tygodniu

Zapraszam do udzielania się... w sumie nie wiem po co to pisze bo i tak się pewnie nikt nie odezwie
Dark- is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off