Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-09-2013, 05:43 PM   #1
Noman
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 50
Default

Książki dla czarka to jakaś totalna porażka otworzyłem 5 skrzynek i co żadna nie weszła na mój lvl. http://screenshooter.net/6956075/noman2

W końcu można było pomyśleć o czymś żeby te książki dla czarka wychodziły w miare na dany lvl a nie poświęcona bron poz 1 czy poz 2

Hmm http://screenshooter.net/6956075/noman3 gdzie tu logika zaklinacz dzisiaj otwierał książki i jakie mu wyszły wszystkie mu pasują .
__________________
serwer: Podlasie (Pol3)
postać : Noman (89) (były stary zaklinacz ognia, obecnie : czarodziej) + Azyl (dwuglowy smok)

Last edited by Sir Vimes; 08-10-2013 at 07:39 AM.. Reason: 3 posty pod rząd
Noman is offline  
Reply With Quote
Old 08-09-2013, 10:14 PM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Problem był już poruszany, w chwili obecnej nie są planowane zmiany w tym temacie.

Fragoria Team
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-10-2013, 07:17 PM   #3
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

Czas chyba mocniej to poruszyc Czy widziales Vimes zeby u zaklina wyszla poswiecona bron ? Ja robilem ostatnio ksiazki na strzelca i zadna mi nie pasowala. Ksiegi wyszly na wedrowca i osilka. A powinny minimum na lowce wychodzic.

Szkoda surowcow na robienie ksiag na klasy gdzie jest kilka lvl danego czaru.
D4rk is offline  
Reply With Quote
Old 08-10-2013, 07:58 PM   #4
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

PEWNIE ŻE TRZEBA ZNOWU PORUSZYĆ !!!

Od samego początku było złe podejście do tej gry, jak wprowadza się zmiany takie jak złote książki to od razu dla wszystkich klas a nie tylko dla jednej!
Dlaczego zaklinacze mają mieć ze wszystkim lepiej? Na każdym kroku są faworyzowani. U nich lustrzanki ULEPSZAJĄ posiadane skile u czarodzieja PSUJĄ - gdzie tu logika? A sorki zapomniałem, że w tej grze logiki brak.... ale mimo wszystko nie może być tak, że jakieś klasy sa faworyzowane
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 08-11-2013, 07:46 PM   #5
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

A moze niech beda ksiegi fioletowe za pomaranczowe odznaki bo i tak z nimi nie ma co robic. Niektorzy maja juz chyba ponad 2k tych odznak, tylko po co je trzymac jak sa BEZ UZYTECZNE
D4rk is offline  
Reply With Quote
Old 08-11-2013, 08:25 PM   #6
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by D4rk View Post
A moze niech beda ksiegi fioletowe za pomaranczowe odznaki bo i tak z nimi nie ma co robic. Niektorzy maja juz chyba ponad 2k tych odznak, tylko po co je trzymac jak sa BEZ UZYTECZNE
Za pomarańczowe odznaki to pomarańczowe księgi, a fioletowe za fioletowe
Poza tym skoro koszt zrobienia i trafienia odpowiedniej książki dla innych klas niż zaklinacze jest co najmniej 10x większy to sprawiedliwie by właśnie było żeby te klasy mogły je sobie kupić. No niech i nawet za pomarańczowe tyle, że fioletowe książki kilka odznak, a pomarańczowe za kilkadziesiąt.
Scourer is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off