Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-25-2013, 01:56 PM   #1
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default efektywnosc strzelca na gierkach

obecny system naliczania efektywnosci sprawia ze strzelec jest jedna z najgorszych klas jesli nie najgorsza na gierkach, powinno to zostac naprawione bo sorki ale nie po to robie postac i ja ulepszam zebym potem nie mial szans na koczku i innych grach wyprzedzic tanka albo rycerza co maja ocenke o jakies 8k mniejsza na postaci i smoku, co za sens, a oczywiscie bos na mnie sie rzuca i musze go jeszcze tankowac, sie nie dziwie ze strzelcom grac sie wielu odechcialo przy wykokszonych zaklinaczach i uzdro i nawet na gierki sie odechciewa lazic jak sie widzi jak jakis 73 rycek co ledwo 10k ocenki zrobil, o smoku nie ma co wspominac, bierze mnie jak chce i moge sie dwoic i troic i tak nie mam szans go wyprzedzic
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 05-27-2013, 06:02 AM   #2
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Ogólnie rzecz ujmując masz rację, naliczanie efektywności jest złe i promujące niektóre tylko klasy. Uzdro nawet nie dotykając bossa potrafi zająć pierwsze miejsce, gdzie strzelec czy nawet rycerz musi się wykazać niezłym refleksem i umiejętnością gry. Ognio- czy lodo- mistrze, też raczej nie narzekają na efektywność. Kuriozalnym dla mnie natomiast jest naliczanie efektywności dla obrońców. Z kolosalna ilością życia nie straszny mu żaden boss, a używając jednego tylko klawisza jest nie do pokonania w efektywności. Niestety mana potrzebna zawsze i wszędzie i każdemu. Nie mów więc że strzelec tak bardzo pokrzywdzony, proponuję zmierzyć się na miedziance - bo moim zdaniem w takim systemie naliczania to właśnie miedzianka stworzona dla strzelca.
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 05-27-2013, 11:01 AM   #3
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

ja mam proste rozwiazanie dla gier i efektywnosci i balansu klas tylko czy rosyjskie glowy to obejma w swojej wspanialosc a wiec tak


co uzaleznia efektynaosc i balans

1 liczy sie lvl postaci nie moze byc takiego czegos ze np lvl 80 jest kladziony przez lvl 70 i to z nizsza ocenka * mowa o zaklinaczach z 70 lvl

2 teraz ocenka postaci im wyzsza tym wieksza szansa wygrywania czyli walcze np 80 lvl z 82 z tym ze mamy podobne ocenki wiec tu wkraczaja umiejetnosci gry ale jezeli 80lvl walczy z np 86 i ocenka jest podobna to wiadomo ze bedzie gorzej wygrac z takim 86 lvl

3 i ostatnia sprawa umiejetnosci prz porownywalnych postaciach ocenka i lvl to umiejetnosci szybkosc nakaladania sklli sie liczy kolejnosc ich uzywanie czyli 1 slowem umiejetnosci

proste i logiczne a nie jak teraz jakas paranoja nie balans czy efektywnosc na grach jaja sobie robia z nas nic wiecej pozdrawiam serdzecznie ukochana administracje
cypass is offline  
Reply With Quote
Old 05-27-2013, 11:35 AM   #4
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Quote:
Originally Posted by Hiob View Post
Kuriozalnym dla mnie natomiast jest naliczanie efektywności dla obrońców. Z kolosalna ilością życia nie straszny mu żaden boss, a używając jednego tylko klawisza jest nie do pokonania w efektywności. Niestety mana potrzebna zawsze i wszędzie i każdemu. .
Ujęty tu został tylko Szlachetny, który według mnie coś robi (daje manę) a co daje grupie Diamentowy ?
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 05-27-2013, 12:57 PM   #5
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Quote:
Originally Posted by Sayan View Post
Ujęty tu został tylko Szlachetny, który według mnie coś robi (daje manę) a co daje grupie Diamentowy ?
To pytanie nie do mnie tylko do "tfórcy". Gra oferuje nam 10 różnych klas/profesji - każda ciekawa i każda o niepowtarzalnych właściwościach. tylko gdzieś się one zapodziały po drodze
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 05-27-2013, 08:01 PM   #6
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Diamencik zły ni jest bardziej pod pomoc zrobiony <<moim zdaniem>> ma dwa fajne skille np ochroniarz który przekierowuje atak np bossa na diamentowego obrońce i też jest fajny skill niezłomna obrona czy jakoś tak gdy bohater jest ranny 20% mniej obrażeń i to na 1 poziomie każda klasa ma swoje plusy i minusy

P.S.
I jak uważacie że strzelec ma kiepską sytuacje to pograjcie diamencikiem
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 05-31-2013, 04:23 AM   #7
Aksamitka
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 25
Default

Byłam na Kikimorze 3-osobowym teamem, w którym byli też Romic i Tob, a więc trzech strzelców i przeszliśmy całą grę w mniej niż 4 min (przyznaję że akurat ja niewiele zrobiłam ) Nie rozumiem narzekań na efektywność strzelców akurat, oni obydwaj mieli efektywność o jakiej tylko pomarzyć można.

I jako uzdro na 70 lvl-u uwielbiam Kikimorę, na tej grze królujemy..... niestety jest to jedyne miejsce triumfu uzdrowicieli. Przyznaję jednak, że akurat w tym wypadku, CAŁKOWITY brak balansu w tej grze, jest na korzyść uzdrowicieli
__________________
pol3 sojusz WAR
Aksamitka lvl 70 uzdrowicielka, czarny smok >>SWANTEWIT<<
Rugewit lvl 87 zaklinacz lodu, czarny smok >>SWAROŻYC<<
Aksamitka is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off