Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-08-2014, 02:50 PM   #1
*oamis*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 8
Default Lagi

Witam mam dwa pytania
1.Kiedy zostaną poprawione lagi przy logowaniu i nawet przemieszczaniu się po mieście chodzi mi o dodane animacje .
2. Kiedy ma się większe lagi ustawienia zmniejszają się na minimalne no i tu jest zabawa jeśli zmieniają się raz to po co wyskakuje napis kolejny i kolejny i kolejny z tą informacją o zmianie ustawień na minimal. * kiedyś jakoś nie było systemowego zmieniania ustawień i mi się lepiej grało po mimo że raz na pół roku mnie wywaliło z gry . A jeśli da się to w jakiś sposób zmienić w ustawieniach aby mi się nie zmieniały ustawienia i nie wyskakiwał ten napis po którym strasznie laguje to proszę napisać jak.Z góry dzięki za odpowiedz .
__________________
LifeGoesON
*oamis* is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 05:55 PM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

2. Zmienić w czasie lagów ustawienia na minimalne na stałe Bo automatyczna zmiana ustawień zmienia ustawienia do czasu kiedy uzna, że można tą zmianę cofnąć
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:05 PM   #3
*oamis*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 8
Default

uzna ? jakoś tego nie rozumiem skoro ja czegoś nie chce i nie wymagam tego dlaczego mi sie one zmieniają ?
__________________
LifeGoesON
*oamis* is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:08 PM   #4
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Na chwilę obecną nie będzie to zmieniane. Podałem rozwiązanie najlepsze przy obecnym działaniu systemu.
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off