Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-08-2014, 07:06 AM   #1
Adas08
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 3
Default Gra w przeglądarce czy klient

Witam,
chciałbym się dowiedzieć przez co grać, aby pochłaniało to najmniej transferu, ponieważ gram przez internet z ograniczonym limitem do ściągnięcia. Oczywiście nie mówię tu o jednorazowym ściągnięciu np. 2gb danych, tylko o pobieraniu w trakcie gry.
Dziękuję i pozdrawiam
Adas08 is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:09 PM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Po ostatnich zmianach zużycie łącza powinno być porównywalne, ale przez wzgląd na fakt, iż czasem w samej przeglądarce może Pan odczuwać konieczność wyczyszczenia pamięci podręcznej polecałbym w celu gry wykorzystywać w takim wypadku klienta
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 01-10-2014, 09:25 AM   #3
Adas08
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 3
Default

Dziękuję za szybką odpowiedź. Ściągnąłem klienta 2d, lecz po uruchomieniu pojawia się napis "LNG/PL.XML LOAD ERROR..." na zmianę z "INSTALOWANIE". Program pobiera jakieś dane, dotrwałem do jakiś 100mb, ale nie wiem czy w ogóle się to włączy. Wgrałem plik z językiem polskim, ale program pyta o jakiś xml więc nie wiem o co chodzi. Czy muszę czekać aż pobierze jakąś ilość danych i się włączy?
Pozdrawiam
Adas08 is offline  
Reply With Quote
Old 01-11-2014, 07:07 PM   #4
Freek.o
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 11
Default

Program pobiera pewną ilość niezbędnych mu plików podczas startu raz na jakiś czas szczególnie po update niezbędne jest wyczyszczenie katalogów lng geo 21 i usunięcie pliku Fragoria.swf z katalogu głównego gry w pana przypadku spróbowałbym usunąc wszystkie pliki z katalogu lng i ponownie odpalić klienta niestety pliki usunięte z katalogu program będzie muiał pobrać od nowa
Freek.o is offline  
Reply With Quote
Old 01-13-2014, 07:05 AM   #5
Adas08
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 3
Default

Hmm pobiera, ale z prędkością 3kb/s, a po ponownym odpaleniu pobiera od początku, mimo,że plik już jest. Dzieje się tak w wersjach angielskiej i polskiej, natomiast w wersji rosyjskiej, która zajmuje nieco więcej, wszystko ściąga się od razu i wyskakuje menu logowania, tyle, że do rosyjskich serwerów. Myślę, że kluczowy jest tu plik fragoria.config. Ponieważ po zamianie wszystkich plików oprócz niego z wersji ros. do pol. błąd występował nadal, a po podmianie configa gra się uruchamiała od razu, tyle , że w wersji ros. Próbowałem też zmienić w tymże pliku język na polski i po tym zabiegu pojawia się właśnie opisany przeze mnie błąd. Cóż pozostaje mi jeszcze gra przez przeglądarkę i ściąganie plików do temp., ale czy to jest warte zachodu.
Pozdrawiam
Adas08 is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off