View Single Post
Old 04-28-2013, 09:12 PM   #3
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
/ciach/
Bzdurne jest twierdzenie o cudownie szybkim spadaniu many i braku jej regeneracji. Wczoraj walczyłem (jako zaklinacz ognia) przez prawie DWIE minuty z uzdrowicielem Iad Soblazna z serwera Litwa-1 - mana mu się regenerowała prawidłowo i ubywała też prawidłowo. Efekt był taki, że nie zabiłem go i przyszli ze wsparciem koledzy z jego sojuszu. Wniosek? Mana regeneruje się w trakcie spoczynku, kiedy postać nie używa żadnych umiejętności, w innym przypadku nie zacznie się regenerować. Dodatkowo musi minąć chwilka, zanim postać wejdzie w stan spoczynku i mana dopiero wtedy zacznie się regenerować. Dodam skromnie, że wiem co piszę bo sam grałem przez długi czas czarodziejem /ciach/
Dobrze powiedziałeś: GRAŁEŚ, wtedy czarodziej był dobry i nic nie było popsute, nie było tylu błędów i cyrków co teraz, nie było lustrzanek i przekokszonych zaklinaczy. Poza tym napisałem chyba wyraźnie, że jeszcze kilka tygodni temu grało się w miarę dobrze (poza znanymi błędami) i po zmianach się schrzaniło. Ja gram uzdrowicielem ostatnie ponad półtora roku więc dokładnie widzę jakie następują zmiany. I jeżeli widzę, że coś się zmieniło to mówię. Nie wiem, może to przypadłość tylko moja (chociaż inni czarodzieje także skarżą się, że mana ostatnio znika 2x szybciej niż wcześniej), albo mojego serwera tego nie wiem, Wy jesteście od tego by to wyjaśnić, ja podaję tylko fakty co się dzieje.

Co do kamieni na smoku to sprawdzone na stadionie, obrażenia bez kamieni, a potem z kamieniami i zamiast zmaleć gdy założyłem kamienie to obrażenia wzrosły o ok 2k, mówię tylko co widzę.

Co do filmików to wcale nie jest tak prosto pokazać to co akurat się dzieje, nie da się pokazać jakie klawisze wciskam, ile razy i że nie ma na to reakcji, a głównie o to właśnie chodzi. Poza tym próba nagrania czegoś ma tylko sens na lokacji miedzy serwerowej bo tylko tam są problemy, na naszym serwerze nie działają tylko kamienie na smoku, reszta jest ok, dopiero jak wychodzi się na karawanę, czerwona jaskinia, epiki to widać to co opisywałem. Poza tym, przez te błędy mam już taką niechęć do gry, że nie wiem jak mam się jeszcze zabrać za robienie filmów - ani czasu ani chęci

Nie mówię też, że zrobiono coś specjalnie, to może być zwykły błąd na postaci, może na serwerze, nie wiem dlatego proszę o sprawdzenie, poważam, ja tylko widzę różnicę w grze kilka tygodni temu i dziś.
Scourer is offline  
Reply With Quote