|
|
|
#5 |
|
Junior Member
|
a jeszcze nie zamykajcie. Jest !!! Niech cię ozłocę :* Pisze mi ze z dniem 2 marca 2015 gra przez GG nie bedzie mozliwa,jak ja mam to konto przeniesc zeby go szlak nie trafil?
|
|
|
|
|
|