Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-27-2019, 08:56 PM   #1
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default obraza

Witam
czy nazwaniem moderatora/administratora "gnida" to jakaś obraza czy prowokacja? żaden moderator nie udzielił mi odpowiedzi na pytanie, napisałem na support też brak odpowiedzi
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 03:24 PM   #2
Elisiv
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 179
Default

Czy nazwanie Pana Dawida "gnida" to obraza czy prowokacja?
Elisiv is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 05:46 PM   #3
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

dla mnie to obraza.. nie wiem jak u was w tej szaj.. tzn grupie tzw." Fragoria team" przez to pytam ale lepiej na pytanie odpowiedzieć pytaniem za to szanuje...
http://prntscr.com/ol58lf chodzi mi głównie o to.. to już dość stare ale nie szło nigdzie się o to dowiedzieć
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 06:28 PM   #4
Elisiv
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 179
Default

"Witam
czy nazwaniem moderatora/administratora "gnida" to jakaś obraza czy prowokacja?"
Po tej wypowiedzi jakoś nie było szans się domyślić sensu jaki pan chciał przedstawić.
A co do Pańskiego pytania to prywatnie Panu powiem, że osoba której całym życiem jest dopieprzanie się do innych dla zabawy, to nie gnida, po prostu chory, nieszczęśliwy człowiek, potrzebujący pomocy.
A co do "Teamu" jaki by nie był to raczej nikt tam dyplomy z psychiatrii ani pedagogiki specjalnej nie posiada, może stąd wynikają nieporozumienia i problemy w dogadaniu się,
Elisiv is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 07:24 PM   #5
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

Quote:
A co do Pańskiego pytania to prywatnie Panu powiem, że osoba której całym życiem jest dopieprzanie się do innych dla zabawy, to nie gnida, po prostu chory, nieszczęśliwy człowiek, potrzebujący pomocy.
no w sumie racja.. 2 osoby co wycinały moderatorów, np Zubego.. ale co ja tam wiem
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 07:40 PM   #6
Elisiv
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 179
Default

Z tego co pamiętam to w donosach na Zubiego to Pan przodował. A co do reszty, i tak się Pan nigdy prawdy nie dowie.
Elisiv is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 07:41 PM   #7
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Czasem, Panie Dawidzie, lepiej zachować milczenie i sprawiać wrażenie głupca, bo otwarcie ust rozwiewa wszelkie wątpliwości.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 07:48 PM   #8
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

Quote:
Originally Posted by Osservatore View Post
Czasem, Panie Dawidzie, lepiej zachować milczenie i sprawiać wrażenie głupca, bo otwarcie ust rozwiewa wszelkie wątpliwości.
no nie myslałem że to kiedyś napisze ale się teraz zgadzam z Panem w 100% i tak ja tu na grze do konca sierpnia tak że i tak mi tu na niczym nie zależy już
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 07:52 PM   #9
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

Quote:
Originally Posted by Elisiv View Post
Z tego co pamiętam to w donosach na Zubiego to Pan przodował. A co do reszty, i tak się Pan nigdy prawdy nie dowie.
haha dobre, na zubego nigdy nic nie donosiłem wiec już nie wpieraj mi.. już od twojej przyjaciółki nanouuk to samo słyszalem ze niby ja zubego wyciąłem.. i tu akurat się mylisz bo nawet z nim na TS gadałem i mowił że się za niego bierzecie i już długo moderatora nie będzie miał i po jakimś miesiącu stracił

jak już publicznie wyciągamy brudy.. ale lepiej na kogoś zgonić a wy ręce umyć i tyle

widzę że i tak sie tu już wiecej dowiem, post do zamknięcia
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-28-2019, 08:11 PM   #10
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by Pan Dawid View Post
haha dobre, na zubego nigdy nic nie donosiłem wiec już nie wpieraj mi.. już od twojej przyjaciółki nanouuk to samo słyszalem ze niby ja zubego wyciąłem.. i tu akurat się mylisz bo nawet z nim na TS gadałem i mowił że się za niego bierzecie i już długo moderatora nie będzie miał i po jakimś miesiącu stracił

jak już publicznie wyciągamy brudy.. ale lepiej na kogoś zgonić a wy ręce umyć i tyle

widzę że i tak sie tu już wiecej dowiem, post do zamknięcia
nie wiem, co Ty bierzesz, Panie Dawidzie, ale to jest stek bzdur. Szkalujesz Zubiego. Do widzenia.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off